Перша сторінка  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  X  Y  Z    Додатки
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  Й   К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ь   Ю  Я  0  1  2  3  4  5  6  7  8  9
Російська версія словника Магазин

K (лат.)

K діапазон (K-band) — Міжнародне визначення діапазону частот від 10,9 до 40 ГГц, який розподілен на два поддіапазони: нижній (Ku) та верхній (Ka). Середній ділянка діапазону (18-26,5 ГГц), що знаходиться між Ku та Ka діапазонами має те ж саме визначення, що співпадає з назвою діапазону.

Ka діапазон (Ka-band) — Міжнародне визначення діапазону частот від 26,5 до 40 ГГц, який розподілен між супутниковими (FSS та фідерні лінії MSS), телевізійними (LMDS, MVDS), радіорелейними та іншими службами.

Ku діапазон (Ku-band) — Міжнародне визначення діапазону частот від 10,7 до 18 ГГц, який розподілен між супутниковими (FSS), радіомовними (BSS), радіорелейними та іншими службами. У свою чеpгу підpозділяється на 3 поддіапазони: Ku-FSS, Ku-DBS и Ku-Telecom

Ku-BSS — див. Ku-Telecom.

Ku-DBS (Direct Broadcast Services) — Міжнародне визначення діапазону частот від 11,7 до 12,5 ГГц

Ku-FSS (Fixed Satellite Services) — Міжнародне визначення діапазону частот від 10,700 до 11,7 ГГц (у поточний момент основна маса мовлення).

Ku-Telecom або Ku-BSS (Broadcast Satellite Services) — Міжнародне визначення діапазону частот від 12,5 до 12,75 ГГц. Звичайно заpезеpвовуван для цифpового мовлення.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter...


Хостинг CityHost.com.ua Украина онлайн  Самий надійний антівірус МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Orphus system Сайты Одессы .